قبیله آفتابگردان

دوست بدار قبیله آفتابگردان ها را که قبله نمای خورشیدند و همواره سر بر آستان او می سایند و اگر قدمی افرازند برای درک نور است و نه از سر غرور

/ 7 نظر / 25 بازدید
حجت و احمد

من یعنی حجت(superstarpc.mihanblog.com) و داداش(tanhatarintanhai.mihanblog.com) گلم احمد 1وبلاگ درست کردیم(h-s-h.blogfa.com) خوشحال میشیم بهمون سر بزنی. آپیم.

دوست شما

•باغبان راستين آنست که زمين مرده را زنده کند و شوره زار را به شيره زار بدل نمايد. پروراندن زمين حاصلخيز که خود مي رويد و محصول مي­دهد هنر نيست. طبيبي که بتواند بيمار رو به موت را درمان کند درمانگر است نه آنکه به بيماري هاي ناچيز مي پردازد.•او همانجاست که روح تو را به خود مي­خواند و مي­کِشد و خيره مي­سازد. آنجا که قلب تو مي رود.•آن که بزرگ است نشانه­هاي بزرگ دارد. و باغبان بزرگ نشانه­هاي خود را.•او باد بهار است و ابر باران زا که زمين مرده را زنده مي کند و درختان را از خواب مرگ بيدار مي سازد . کشاورزيست که جواهر مي­کارد و جوهر زندگي را بار مي آورد. او به ياد آورندۀ پر از ياد است که خود از ياد رفته است .... •اهلِ او، او را ديده اند و يافته­اند و گم نکرده اند. اهل باغبان درختان را حتي در زمستان هم مي شناسند لکن نا اهلان درخت را در بهار و حتي در آن هنگام که ميوه اش رسيده باشد، تشخيص نمي­دهند. آنان هرگز درخت را نشناخته­اند و شاخه را از ساقه نيافته­اند.•بزرگترين چيزها ديده نمي­شوند چون در چشم محدود نمي­شوند. به دست نمي­آيند زيرا دست قادر به نگه

برف مشكي

سلام. وبلاگ خيلي قشنگي دارين.مطالبتون هم خيلي جالبه. راستي با تبادل لينك موافقين؟ منو با اسم برف مشكي لينك كنيد بعد بگين با چه اسمي لينكتون كنم.

بهزاد

مردم اغلب بي انصاف, بي منطق و خود محورند, ولي آنان را ببخش . اگر مهربان باشي تو را به داشتن انگيزه هاي پنهان متهم مي کنند, ولي مهربان باش . اگر موفق باشي دوستان دروغين ودشمنان حقيقي خواهي يافت, ولي موفق باش. اگر شريف ودرستکار باشي فريبت مي دهند, ولي شريف و درستکار باش . آنچه را در طول ساليان سال بنا نهاده اي شايد يک شبه ويران کنند, ولي سازنده باش . اگر به شادماني و آرامش دست يابي حسادت مي کنند, ولي شادمان باش . نيکي هاي درونت را فراموش مي کنند. ولي نيکوکار باش . بهترين هاي خود را به دنيا ببخش حتي اگر هيچ گاه کافي نباشد. ودر نهايت مي بيني هر آنچه هست همواره ميان "تو و خداوند" است نه ميان تو و مردم.

حجت

سلام دوست عزیز نوشته ی یك نفر هست... چشم انتظارچشمان پرفروغ وحضورگرم شما هستم. ازنظروانتقاداتتون منودرغ نفرمایین به امیداین که آسمونتون همیشه آبی باشه.

behoo

با تشكر از مطالب خوبتون وب سايت behoo در مورد مجموعه حاوي بیش از 19000 تصویر زیبا و با کیفیت در موضوعات : جهان گردی (5510) چشم انداز طبیعت (6084) مردم جهان (3896) فضا و کائنات (758) حيات وحش (876) ارت پیک (2400) سایر موضوعات (995) هست. اگر تمايل داشتيد براي ديدن نمونه هايي از تصاوير و اطلاعات بيشتر سري به سايت بزنيد [گل][قلب]

ebadi

وبلاگ خوبی داری اگه دوست داشتین خبر بده تبادل لینک کنییم با تشکر فراوان. www.mac.persianblog.ir من به اسم آپدیت روزانه NOD 32 لینک کن.